مزایای دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته

پیشگیری از وقوع جرم و تخلف
مدیریت و نظارت از راه دور
استفاده از دوربین مدار بسته برای اثبات جرم

نظارت بر محیط برای موارد عمومی

مزایای دوربین مداربسته :

اهمیت امنیت در جوامع امروزی آنقدر مهم شده است که انسان را مجبور به ابداع وسایل زیادی کرده است یکی از این وسایل دوربین مداربسته می باشد دوربین مداربسته آنقدر ابداع مهمی بوده که تقریبا تمام کشور ها از آن برای بهبود امنیت خود استفاده می نمایند اما دوربین مداربسته فقط برای بهبود امنیت به کار نمی رود  و مصارف دیگری نیز دارد .

ما برای شما در این مطلب قصد داریم که مزایای نصب دوربین مداربسته را در هر محیطی برای شما بیان نماییم .

نصب دوربین مداربسته در جاهای که احتمال وقوع جرم می باشد مهم است چرا که اگر دوربین مداربسته ایی وجود داشته باشد مجرم با دیدن آن و لو رفتن تصویرش دست به انجام  دزدی نمی زند .

استفاده از دوربین مداربسته در کارخانه ها (تولیداتی و غیر..) بسیار مفید است چرا که اگر محصولی جابجا شود و یا دزدی شود در آن نمایان می شود یا اگر محصولی یا وسیله ای گم شود  با دوربین مداربسته راحت می توان در تصاویر ضبط شد آن را پیدا نماییم .

نصب دوربین مداربسته در محیط هایی که شما به عنوان مدیر بر آن نظارت دارید بسیار اهمیت دارد به طوری که حتی در نبود شما کارگرها و کارمندان دوربین را دیده و نظارت شما را احساس کرده و عملکردی مانند زمانی که شما حضور ندارید را دارند .در صورتی که در شرکت یا  اداره شما سرقتی صورت گیرد شما می توانید با استناد به تصویر ضبط شده دزد را پیدا نمایید یا حتی اگر دزد را گرفته اما شواهدی ندارید تصویر ضبط شده از دوربین مداربستهمی تواند بهترین مدرک برای اثات جرم فرد خاطی باشد .

سرقت اطلاعات امروزه در شرکت های بسیار رخ می دهد اگر شما در شرکت خود دوربین مداربسته مناسبی با زاویه دید مناسب نصب نمایید اجازه سرقت اطلاعات را از هر گونه سو استفاده گری گرفته اید .با نصب دوربین مداربسته شما می توانید از راه دور هر چیزی از کارخانه یا شرکت خود را رصد نمایید  برای مثال اگر شما در یک شهر دیگر هستید و نیاز دارید که نظارتی به نحوه چینش دستگاه های خود در سیلو کارخانه در شهر دیگر نمایید شما می توانید از دوربین مداربسته از همان شهر خود این نظارت را انجام نمایید .

دوربین مداربسته را می توان در جاهایی که انسان نمی تواند بماند و نظارت نماید استفاده نمود  برای مثال  باید گفت که در هنگام شلیک یا ارسال موشک دوربین هایی در پایگاه پرتاپ موشک نصب می شود تا تصویر ارسال موشک به دقت ضبط شود این در حالی  است که انسان نمی تواند در نزدیکی ایستگاه پرتاپ موشک بماند شما در مغازه ها و اماکن خود نیز می توانید از دوربین مداربسته استفاده نمایید یکی از مزایای استفاده از دوربین در این اماکن این است که شما مشتری های ثابت خود را شناخته و می توانید ببینید که بیشتر به چه موادی نیاز دارند تا  از آن مواد بیشتر خریداری نمایید .

با دوربین مداربسته شما می توانید مشکلات بوجود آمده مثالا در خط تولید را شناسایی نمایید تا برای حل آن راه حل اساسی پیدا نمایید حتی با دوربین های مداربسته شما می توانید از نگری به کل مجموعه خود نمایید .

با دوربین مداربسته شما می توانید زمانی که در استراحت و تعطیلی هستید از امن بودن کار خانه یا سیلوی خود مطمئن شوید به طوری که با کامپیوتر شخصی خود می توانید محیط  شرکت خود را دیده و خیالتان راحت شود .

نصب دوربین مداربسته یکی از مزایای که دارد باعث افزایش کلاس کاری محیط نیز می شود  .

از مزیت های نصب دوربین مداربسته برای شما هر چه قدر گفته شود کم می باشد به طوری که دوربین مداربسته در هر محیطی مزایای خاص خود را دارد .